OTDR TR600 SM 1310/1550nm Optisko Laika Domēna Reflectometer 32/30dB 3KM VFL Vizuālo Defektu atrašanās vietas Funkciju

rating

SKU: a530

Galvenokārt funkcijas:

Rokas, viegls un ērtības, kas pārvadā

38dB augsts dinamiskais diapazons

≤2m papildu īsā gadījumā mirusī zona

0.05 m liela attāluma izšķirtspēju,128k paraugu ņemšanas punktiem

Ātri auto mērīšana,viena poga, kas darbojas

Tests līdz pat četriem viļņu garumiem, kas ar vienu vienību

Sakaru gaismas pārbaude automātiski

Tālvadības funkciju, izmantojot Ethernet

USB saskarnes, kas atbalsta USB stick un printeri un tiešo kabeli lejupielādēt uz DATORU caur ActiveSync

Atbalstot Bellcore GR196 faila formātā, rakstīšanas vai lasīšanas

Iebūvēts litija akumulators ar augstu kapacitāti, vairāk nekā 8 stundu darbības laiku

Integrēta Redzamas vainas atrašana (VFL)

Dinamiskais diapazons

32/30dB, 1310/1550nm

Gadījumā, Mirusī Zona

Attālums nenoteiktība

±(0,75 m + paraugs kosmosa + mērīšanas attālums×0.003%)

Paraugu ņemšanas izšķirtspēja

0.05,0.1,0.2,0.5,1,2,4,8,16 m

Attāluma diapazons

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32,64,128,256,512 km(SMF);

0.4,0.8,1.6,3.2,6.4,16,32 (MMF no 850nm)

Impulsa platums

5,10,30,80,160,320,640,1280,5120,10240,20480 ns

5,10,30,80,160,320,640,1280 (MMF no 850nm)

Zaudējumu slieksni,

0.01 dB

Paraugu ņemšanas punkti

Līdz 128k

Linearitāte

0.05 dB/dB

Zaudējumu izšķirtspēja

0.001 dB

Atmiņas ietilpība

≥800traces(būvēt)

≥65500traces(1GB SD uzglabāšana)

Grupa refraktīvā indeksa noteikšanu

1.00000, lai 2.00000 (0.00001 soļi)

Attālums vienības

km, m, kft, ft

Displejs

640×480, 6.5 collu TFT-LCD (touch screen)

Interfeiss

USB, SD

Optiskā pieslēgvieta

FC/SC/LC (universālā pieslēgvieta)

Optiskās Jaudas Mērītājs

Viļņu garuma diapazons: 1270nm, lai 1700nm

Mērījumu exfiber diapazons: no -60 līdz +3dBm

Mērījumu precizitāte: 5% ( -10dBm, CW)

Strāvas padeve

MAIŅSTRĀVAS adapteris 100-240V, 50/60Hz, 1,5 A

DC:19V±2V(2.A)

Iebūvēts Litija akumulators: 4400mAh, darbības laiks ≥8 stundas

  • Testēšanas viļņa: 1310/1550nm
  • Diapazons: 32/30dB
  • Iepakojuma Svars: 4.5kg (9.92lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 40cm x 25cm x 15cm (15.75in x 9.84in x 5.91in)

Tagi: Vizuālo Defektu Meklētājs, vaina meklētājs, laiks domēna reflectometer, Lēti vizuālo defektu meklētājs, Augstas Kvalitātes defektu meklētājs, Ķīna laika domēna reflectometer Piegādātāju.

  • facebok
  • twitter
  • linkedin
  • youtube

Saistītie Produkti

Saistītās
Ķīna DPP-14 Strāvas Vadu Kabelis Iekasēšanas MFV-60S/60R Kodolsintēzes salikšanas mašīnas Akumulatora BTR-8 bezmaksas piegāde Produkta Apraksts DPP-14 BTR-08 akumulators, uzlādes kabelis, DPP-14 Akumulatora uzlādes kabelis Lai BTR-08 akumulatora, caur DCC-14 līdz BTR-08 akumulatoru savienotu ar ADC-13 MAIŅSTRĀVAS-LĪDZSTRĀVAS
€24.80 €23.07
Saistītās
Produkta Apraksts Cena ir par 1 pāri JAUNU elektrodi savietojami ar DVP720/730/750 Kodolsintēzes Splicers. Ražotāja Apraksts Mūsu nomaiņa elektrodi pēdējā tikpat ilgi kā oriģinālā aprīkojuma daļām, kas tās aizstāj, bet par pusi cenas. Katra elektroda tiek ražotas pārsniedz parametrus Optisko Šķiedru nozare. Katru
€13.22
Saistītās
Apraksts: Ideāli 45-163 - Ideāls Divpakāpju Koaksiālais Kabelis Attvaicētājs Cable Stripper 1/8 lai 7/32 gadā(5.6 mm - 3,2 mm) O. D Optiskās šķiedras vaļīga caurule šķiedras prasa, lai jūs izmantot precizitātes optisko šķiedru apvalka noņemšanas rīks spēj izdarīt griešanas operācijas dažādas rezerves cauruļu
€9.72 €9.04